baro1995 napisał(a):

|
Skoro nasz strój bramkarski jest taki jak graczy Stoke,którzy mają już nowe stroje,to wychodzi,że my będziemy mieli ten model co oni.
|
1. Jeśli bramkarze mają nowe, to dlaczego reszta nie? Skoro jak twierdzisz mają być takie same.
2. Twój argument miałby więcej sensu, jeśli to bramkarz Stoke miałby taki sam strój jak bramkarze Wisły, nie gracze z pola.