Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2468
Stary 14.08.2011, 16:14
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Skoro nasz strój bramkarski jest taki jak graczy Stoke,którzy mają już nowe stroje,to wychodzi,że my będziemy mieli ten model co oni.
1. Jeśli bramkarze mają nowe, to dlaczego reszta nie? Skoro jak twierdzisz mają być takie same.
2. Twój argument miałby więcej sensu, jeśli to bramkarz Stoke miałby taki sam strój jak bramkarze Wisły, nie gracze z pola.
.
Odpowiedz cytując