Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4723
Stary 14.08.2011, 15:43
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
obym się miło zawiudł.
Jak można się miło zawieść?

Uważam, że w meczu z Cypryjczykami jesteśmy faworytem i na murawie udowodnimy, że APOEL to taki papierowy tygrys.
Odpowiedz cytując