Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4722
Stary 14.08.2011, 15:35
Dla mnie Nunez jest w defensywie niewiele slabszy (jesli w ogole) od Wilka, a w ataku ma do zaproponowania duzo wiecej. Ja bym osobiscie postawil na Argentynczyka, w koncu gramy u siebie.
Odpowiedz cytując