Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2466
Stary 14.08.2011, 15:34
Propo strojów jakie według was był do tej pory najlepszy wzór strojów dla Wisły i jakiej firmy i z którego sezonu?
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 14.08.2011 o godz. 15:58.
Odpowiedz cytując