Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4720
Stary 14.08.2011, 15:27
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy zagramy w środku z Nunezem czy Wilkiem.Chavez i Melikson musza uwazac na kartki bo sa zagrozeni
Patrzac na klase przeciwnika przypuszczam, ze zagramy swoje czyli defensywnie z Wilkiem.
Odpowiedz cytując