Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4719
Stary 14.08.2011, 15:25
Jeśli Pareiko nie nabawi się znowu kontuzji pleców to będzie dobrze.Wisła wczoraj udowodniła że bez Meliksona daje rady.Co do Chaveza to jest jeszcze Bunoza i Dragan.Ale raczej Chavez da rady zagrać mimo żółtka.Wystarczy że w pierwszym meczu Wisła z Meliksonem i Chavezem w składzie wygra i zrobi powtórkę z pamiętnego meczu z Beitarem.Wtedy w drugim meczu nawet bez Meliksona i Chaveza Wisła powinna dać rady
Odpowiedz cytując