|
Jeśli Pareiko nie nabawi się znowu kontuzji pleców to będzie dobrze.Wisła wczoraj udowodniła że bez Meliksona daje rady.Co do Chaveza to jest jeszcze Bunoza i Dragan.Ale raczej Chavez da rady zagrać mimo żółtka.Wystarczy że w pierwszym meczu Wisła z Meliksonem i Chavezem w składzie wygra i zrobi powtórkę z pamiętnego meczu z Beitarem.Wtedy w drugim meczu nawet bez Meliksona i Chaveza Wisła powinna dać rady
|