Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2465
Stary 14.08.2011, 15:04
stroje po tej obecnej serii miały być chyba robione specjalnie dla Wisły, a nie wzięte ze wzoru innej drużyny.
a to że Pareiko ma jakiś inny komplet, o niczym nie świadczy
Odpowiedz cytując