Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4718
Stary 14.08.2011, 15:03
Probos napisał(a):Wyświetl post
Przed chwilą na "NSport" pokazał się Patryk Małecki i wygłosił kwestię :
"Cześć, tu Patryk Małecki, oglądajcie zmagania Wisły Kraków w drodze do Ligi Mistrzów na kanale NSport" ( coś w ten deseń ).
Więc w końcu jak, mecze będą na otwartym Polsacie czy w końcu w NSport ?
Bedzie i na NSport i na Polsacie.
Odpowiedz cytując