|
Senior Member
Offline
|
#4717

14.08.2011, 15:03
|
Probos napisał(a): 
Przed chwilą na "NSport" pokazał się Patryk Małecki i wygłosił kwestię :
"Cześć, tu Patryk Małecki, oglądajcie zmagania Wisły Kraków w drodze do Ligi Mistrzów na kanale NSport" ( coś w ten deseń ).
Więc w końcu jak, mecze będą na otwartym Polsacie czy w końcu w NSport ?
|
Tu i tu.
10 znaków
|
|