Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4717
Stary 14.08.2011, 15:03
Probos napisał(a):Wyświetl post
Przed chwilą na "NSport" pokazał się Patryk Małecki i wygłosił kwestię :
"Cześć, tu Patryk Małecki, oglądajcie zmagania Wisły Kraków w drodze do Ligi Mistrzów na kanale NSport" ( coś w ten deseń ).
Więc w końcu jak, mecze będą na otwartym Polsacie czy w końcu w NSport ?
Tu i tu.

10 znaków
Odpowiedz cytując