baro1995 napisał(a):

|
Skoro nasz strój bramkarski jest taki jak graczy Stoke,którzy mają już nowe stroje,to wychodzi,że my będziemy mieli ten model co oni.
|
Przedziwne rozumowanie...w takim razie dlaczego adidas tak zwlekał z przekazaniem nowych trykotów, skoro miały być przeznaczone dla nas takie masówki
