Wyświetl pojedynczy post
mr_seol
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Stasovia urbs

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2463
Stary 14.08.2011, 14:49
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Skoro nasz strój bramkarski jest taki jak graczy Stoke,którzy mają już nowe stroje,to wychodzi,że my będziemy mieli ten model co oni.
Przedziwne rozumowanie...w takim razie dlaczego adidas tak zwlekał z przekazaniem nowych trykotów, skoro miały być przeznaczone dla nas takie masówki
************** Veni , Vidi , Vistula vicit ***************

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=619492
Odpowiedz cytując