Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
100(L)ica
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15720
Stary 14.08.2011, 14:24
Ja wszystkie kluby traktuję z szacunkiem, bo oprócz poziomu piłkarskiego jedna od drugiej nie są lepsi. np. Legiunia, Wisła, Czy Lech/Amica. Mają swoich kibiców/Ultrasów i swoich napinaczy. Więc lepiej dać se na luz.
Odpowiedz cytując