Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
100(L)ica
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
15720
14.08.2011, 14:24
Ja wszystkie kluby traktuję z szacunkiem, bo oprócz poziomu piłkarskiego jedna od drugiej nie są lepsi. np. Legiunia, Wisła, Czy Lech/Amica. Mają swoich kibiców/Ultrasów i swoich napinaczy. Więc lepiej dać se na luz.
100(L)ica
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 100(L)ica
Znajdź inne posty napisane przez 100(L)ica