Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15717
Stary 14.08.2011, 13:45
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Zobacz sobie ile musiał już wydać Wiślak , który chciał być na wszystkich meczach ! Mecz to nie tylko bilet ale też inne koszta np. dojazd . Na żydach mają dwa mecze w miesiącu więc nie trudno się im na wszystkie zmotywować! Oni narazie grali 2 mecze i następny mają za miesiąc , my do tego czasu u siebie zagramy z 7. Bilety u nas nie są drogie(narazie bo w LE będą już pewnie drogie a na LM poniżej 100zł pewnie nie będzie) ale sumując wszystko to wyjdzie piękna suma. U nich panna płaci tyle co ja za kibel w McDonaldzie (całe 1 zł). Do tego ludzie mają obowiązki: rodzina, praca itp. Jak ktoś ma wybierać to normalne ,że woli sobie przyjść na Apoel niż na Lubinki.
Zwłaszcza ten, który ma karnet i nie przyszedł na Zagłębie. Skoro poszły wszystkie bilety na C, to dlaczego nie było pełne? W okół mnie są same karnety wykupione, a każdy miał obok siebie wolne miejsce (E23).

Poważnie? Chce wam się usprawiedliwiać taką frekwencję? Sory, ale tyle ludzi było na Podbeskidziu, czy na Ruchu, kiedy było jakieś -10 stopni.

Jak przyjdzie 5 tysięcy na mecz z GKSem, to też powiecie "e, dla parchów to byłby sukces!", "bilety MPK podrożały, nie każdego stać!", "Niedziela, godzina 17, pogoda nie dopisuje..."?

e:
oczywiście, że na Cracovii taki wynik to będzie 2, góra trzy razy w sezonie. Ale to chyba nie znaczy, żeby dawać szansę by mieli wyższą frekwencję od nas, albo chociaż prawie taką samą...
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 14.08.2011 o godz. 13:48.
.
Odpowiedz cytując