Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15716
Stary 14.08.2011, 13:34
Cytat:
A na Pasach bilety za 5 PLN nie są w stanie przyciągnąć kompletu na mecz Legią...
W dodatku dla nich mecz z Legią, to jeden z topowych meczów w sezonie (#2, po derbach? no na pewno top5), podczas gdy dla was mecz z Zagłębiem, to zwykła ligowa codzienność, poszarzała dodatkowo przez grę w pucharach.

Inna sprawa, że zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem te ok. 15-20 tyś. frekwencji to nie jest szklany sufit dla naszej ligowej rzeczywistości, po tym jak opadły emocje związane z otwarciem nowych wielkich stadionów. Chyba musimy się przyzwyczajać do tej 50% frekwencji...
Legionista
Odpowiedz cytując