martin_6 napisał(a):

|
Tylko, że to ich sufit, a nasza podłoga.
|
Ponadto porównując coś musisz zachowac te same proporcje. Jak będzie mecz z Legią u nas to porównasz

Niestety, ale finanse dają ludziomw dupkę. Iśc na mecz z Zagłebiem plus Apoel to z dojazdem 100 PLn i nie każdego stać na to. A na Pasach bilety za 5 PLN nie są w stanie przyciągnąć kompletu na mecz Legią...