Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15715
Stary 14.08.2011, 13:22
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że to ich sufit, a nasza podłoga.
Ponadto porównując coś musisz zachowac te same proporcje. Jak będzie mecz z Legią u nas to porównasz
Niestety, ale finanse dają ludziomw dupkę. Iśc na mecz z Zagłebiem plus Apoel to z dojazdem 100 PLn i nie każdego stać na to. A na Pasach bilety za 5 PLN nie są w stanie przyciągnąć kompletu na mecz Legią...
Odpowiedz cytując