Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, 13 sierpnia , sobota godz. 18
Wyświetl pojedynczy post
MMMMM
Member
Od: 04.2011
Offline
#
250
14.08.2011, 13:00
Wymieniłbym go na Deleva. Dosc mam jego aroganckiego i chamskiego zachowania na boisku. Poza tym nie nadaje siędo gry kombinacyjnej. Gdyby go opchnąć i kupić Deleva to byłoby potężne wzmocnienie.
MMMMM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMMMM
Znajdź inne posty napisane przez MMMMM