Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15713
Stary 14.08.2011, 12:57
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Serce mnie boli, jak muszę ich bronić, ale doszliśmy do poziomu, że na kurniku jest taka sama frekwencja jak na R22. I to świetnie, że Cię to bawi, przynajmniej dobrze Ci się ogląda mecz w TV, nie trzeba dupki ruszać, można wypić piwko w trakcie i nawet spokojnie w TV, nie rozpraszają Cię żadne krzyki.
Zobacz sobie ile musiał już wydać Wiślak , który chciał być na wszystkich meczach ! Mecz to nie tylko bilet ale też inne koszta np. dojazd . Na żydach mają dwa mecze w miesiącu więc nie trudno się im na wszystkie zmotywować! Oni narazie grali 2 mecze i następny mają za miesiąc , my do tego czasu u siebie zagramy z 7. Bilety u nas nie są drogie(narazie bo w LE będą już pewnie drogie a na LM poniżej 100zł pewnie nie będzie) ale sumując wszystko to wyjdzie piękna suma. U nich panna płaci tyle co ja za kibel w McDonaldzie (całe 1 zł). Do tego ludzie mają obowiązki: rodzina, praca itp. Jak ktoś ma wybierać to normalne ,że woli sobie przyjść na Apoel niż na Lubinki.
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 14.08.2011 o godz. 13:01.
Odpowiedz cytując