westersyl napisał(a):

|
Przecież to jest ewidentny karny, Jaliens strzela na bramkę to dla mnie oczywistość, możemy nawet przypuścić, że piłka po jego główce trafiłaby w okienko i bramkarz byłby bez szans. Nie można tego wykluczć prawda ? Piłkarz Zagłębia zablokował ten strzał ręką, nie było to naturalne wyjście do głowy.
|
Mogł skoczyc do gory nie wystawiajac reki. Poza tym nie widziałem jeszcze by reka wyciagnieta do gory w polu karnym to bylo przypadkowe zagranie.