Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15712
Stary 14.08.2011, 12:50
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Przecież to jest ewidentny karny, Jaliens strzela na bramkę to dla mnie oczywistość, możemy nawet przypuścić, że piłka po jego główce trafiłaby w okienko i bramkarz byłby bez szans. Nie można tego wykluczć prawda ? Piłkarz Zagłębia zablokował ten strzał ręką, nie było to naturalne wyjście do głowy.
Mogł skoczyc do gory nie wystawiajac reki. Poza tym nie widziałem jeszcze by reka wyciagnieta do gory w polu karnym to bylo przypadkowe zagranie.
Odpowiedz cytując