Wyświetl pojedynczy post
miodzio
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Lębork/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 14.08.2011, 12:38
Patryk_185 napisał(a):Wyświetl post
Wg. mnie faworyta tego meczu nie ma, choć chciałbym żeby Real wygrał bo mu kibicuję
Dla mnie najważniejsze będzie dobre widowisko, chociaż jeśli już miałbym komuś kibicować, to raczej Realowi...
Odpowiedz cytując