sevenheaven napisał(a):

a ja poczytałem forum panienek i śmieją się z frekwencji na meczu z Zaglębiem .. podobno były puste trybuny, a tyle osób to oni na swoim stadionie nawet nie zobaczą
|
Serce mnie boli, jak muszę ich bronić, ale doszliśmy do poziomu, że na kurniku jest taka sama frekwencja jak na R22. I to świetnie, że Cię to bawi, przynajmniej dobrze Ci się ogląda mecz w TV, nie trzeba dupki ruszać, można wypić piwko w trakcie i nawet spokojnie w TV, nie rozpraszają Cię żadne krzyki.
Cytat:
7 sierpnia 2011, 17:00 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 1-3 Legia Warszawa
Saïdi Ntibazonkiza 90 - Manú 12, 24, Miroslav Radović 68
żółte kartki: Nykiel - Radović.
sędziował: Paweł Pskit (Łódź).
widzów: 12.546
|