Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15710
Stary 14.08.2011, 12:28
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
a ja poczytałem forum panienek i śmieją się z frekwencji na meczu z Zaglębiem .. podobno były puste trybuny, a tyle osób to oni na swoim stadionie nawet nie zobaczą
Serce mnie boli, jak muszę ich bronić, ale doszliśmy do poziomu, że na kurniku jest taka sama frekwencja jak na R22. I to świetnie, że Cię to bawi, przynajmniej dobrze Ci się ogląda mecz w TV, nie trzeba dupki ruszać, można wypić piwko w trakcie i nawet spokojnie w TV, nie rozpraszają Cię żadne krzyki.
Cytat:
7 sierpnia 2011, 17:00 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 1-3 Legia Warszawa
Saïdi Ntibazonkiza 90 - Manú 12, 24, Miroslav Radović 68

żółte kartki: Nykiel - Radović.

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).
widzów: 12.546
Cytat:
13 sierpnia 2011, 18:00 - Kraków (Stadion Miejski)
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin
Dudu Biton 50 (k)

żółte kartki: Núñez - Rachwał, Nhamoinesu.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 12 825.
.
Odpowiedz cytując