Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15707
Stary 14.08.2011, 12:09
Całe to zamieszanie z karnym było ewidentnie wywołane przez Węgrzyna , który 15 razy powtarzał jaki to kontrowersyjny karny i jak to on by tego nie gwizdnął .

Laskowski od razu stwierdził - była ręka - była - nie ma się nad czym rozwodzić .

Cały mecz był fatalnei komentowany przez Węgrzyna , zresztą nie pierwszy raz i nie ostatni .

Wracając do innych zespołów to nie skreślałbym tak szybko Podbeskidzia . Mogą pare razy w sezonie dostac 4-5 bramek i zapewne tak będzie , ale u mogą sprawić wiele niespodzianek kiedy będą grać w Bielsku . Wystarczy że dzisiaj wygrają z Widzewem i od razu ludzie zaczną na nich inaczej patrzeć.

Innego typu sprawa jest z ŁKS , gdzie ten klub w obecnym kształcie nie pasuje do ekstraklasy . Sportowo , finansowo , organizacyjnie , bez swojego stadionu .

Trzymam dzisiaj kciuki za Lechie . Niech rozgromią dzisiaj Pasy 4-5 do zera . Muszą w pomorzu zrobić modę na Lechie ( głównie swoją dobrą grą ) , szkoda by było gdyby pałali się w dole tabeli i stadion bardziej straszył pustkami niż zapraszał na piłkarskie widowiska .
Odpowiedz cytując