Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15706
Stary 14.08.2011, 12:04
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Mamy po 3 kolejkach chyba spadkowiczów:
ŁKS i Podbeskidzie.
1 sezon i do widzenia. Grają gorzej jak w A klasie.
To pokazuje, ze w tym kraju nie ma miejsca dla 16ekip w ekstraklasie.
Powinno być mniej drużyn, ale wyrównanych i silnych.
Odpowiedz cytując