qqq_b napisał(a):

Mamy po 3 kolejkach chyba spadkowiczów:
ŁKS i Podbeskidzie.
1 sezon i do widzenia. Grają gorzej jak w A klasie.
|
To pokazuje, ze w tym kraju nie ma miejsca dla 16ekip w ekstraklasie.
Powinno być mniej drużyn, ale wyrównanych i silnych.