Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15705
Stary 14.08.2011, 11:52
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Mamy po 3 kolejkach chyba spadkowiczów:
ŁKS i Podbeskidzie.
1 sezon i do widzenia. Grają gorzej jak w A klasie.
O tym kto spadnie zadecyduje tabela po 30 kolejkach(lub ewentualnie komisja licencyjna w przypadku zajecia przez Cracovie miejsc 15-16 ), a nie wrazenia z gry po 1/15 sezonu.

Naprawde nie zdziwie sie jak ŁKS lub Podbeskidzie, albo jedni i drudzy uratują łeb przed scieciem pchajac niżej dwoch innych pewniaków do utrzymania. Nie takie jaja w pilce sie dzialy wiec narazie bym sie wstrzymał z opiniami kto spadnie. Tak jakbym sie wstrzymał z opiniami kto zdobedzie mistrzostwo(vide poprzedni sezon, gdzie Slask tez mial walczyc o utrzymanie(po 7 kolejkach), a Cracovia miala z hukiem spasc z ligi(po 15 kolejkach).

PS: Nie jestem kibicem TSP, wolałbym BKS na ich miejscu
Ostatnio edytowane przez killzone : 14.08.2011 o godz. 12:05.
Odpowiedz cytując