qqq_b napisał(a):

Mamy po 3 kolejkach chyba spadkowiczów:
ŁKS i Podbeskidzie.
1 sezon i do widzenia. Grają gorzej jak w A klasie.
|
O tym kto spadnie zadecyduje tabela po 30 kolejkach(lub ewentualnie komisja licencyjna w przypadku zajecia przez Cracovie miejsc 15-16

), a nie wrazenia z gry po 1/15 sezonu.
Naprawde nie zdziwie sie jak ŁKS lub Podbeskidzie, albo jedni i drudzy uratują łeb przed scieciem pchajac niżej dwoch innych pewniaków do utrzymania. Nie takie jaja w pilce sie dzialy wiec narazie bym sie wstrzymał z opiniami kto spadnie. Tak jakbym sie wstrzymał z opiniami kto zdobedzie mistrzostwo(vide poprzedni sezon, gdzie Slask tez mial walczyc o utrzymanie(po 7 kolejkach), a Cracovia miala z hukiem spasc z ligi(po 15 kolejkach).
PS: Nie jestem kibicem TSP, wolałbym BKS na ich miejscu
