Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2700
Stary 14.08.2011, 11:17
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Nie wiedziałem gdzie napisać, więc może tu będzie ok?

Generalnie ze zdjęciami robicie świetną robotę i oby tak dalej. Jedna rzecz - nie wrzucajcie zdjęć na siłę, na ilość, bo się trafiają czasem takie, że niby ładne kolorki, ale w sumie to w ogóle nie wyostrzone na czymkolwiek, albo i nieostre i rozmazane. (3 strona galerii nikol, 2 i 7)
Ja tam kumam o co chodzi w zdjęciu nr.2 ... i ono jest ostre - na 3/4 krzesełku.
Odpowiedz cytując