Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gargamel
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15703
Stary 14.08.2011, 11:12
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Moze Ty idz gdzie indziej jak sie Tobie idea for internetowych nie podoba ?



Dajcie juz na luz z tym karnym, byly 2 i tak czy siak by cos wpadlo

Co do zaczepek o LM i LE to lepiej dac sobie na luz. Bedziemy madrzejsi za kilkanascie dni.
Legol ma rację.
Odpowiedz cytując