Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4267
Stary 14.08.2011, 11:10
cfa napisał(a):Wyświetl post
Eh i zbaraniałem w końcu mecz będzie na tym N Sport czy nie ? Niestety tak się złożyło, że polsatu nie odbieram :(
Tak - mecz bedzie zarowno w Nspocie (HD z N-kli i SD z telewizji na karte) jak i w polsacie
Odpowiedz cytując