|
środki pewnie i by się znalazły, nawet jak byśmy nikogo nie sprzedali.. zawsze może przyjść do nas dobry zawodnik z kartą w ręku, a i takich Stan potrafi wyłowić. A jak Małecki odejdzie przy pomocy Prawa Webstera? hmm, szczerze? nie wierze, że mógłby to zrobić klubowi z którym tak się utożsamia... nierealne na dzień dzisiejszy, no ale nie wiadomo co może Małeckiemu przyjść do głowy...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|