Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15701
Stary 14.08.2011, 10:28
Cytat:
Ale, że niby z Legią się tam zobaczymy?
W fazie pucharowej

Cytat:
Była ręka? Była. Więc o co afera?
Nie, no to jest taki karny, jak ten nasz wolny pośredni z meczu Legia - Cracovia za przetrzymywanie piłki przez Cabaja. Wszystko zgodnie z przepisami i jedyny mankament, że 90% sędziów by tego nie odgwizdała i nikt by się nie czepiał, że gwizdek milczy. No ale też nikt tam obrońcy Zagłębia nie kazał wyciągać ręki w kierunku piłki, nawet jeżeli to było tylko w ramach opierania się o zawodnika Wisły... (kto w ogóle tą ręką wymachiwał, Hanek?). Tak jak nikt nie kazał Cabajowi przetrzymywać piłki przez kilkanaście sekund.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 14.08.2011 o godz. 10:36.
Legionista
Odpowiedz cytując