Cytat:
|
Ale, że niby z Legią się tam zobaczymy?
|
W fazie pucharowej
Cytat:
|
Była ręka? Była. Więc o co afera?
|
Nie, no to jest taki karny, jak ten nasz wolny pośredni z meczu Legia - Cracovia za przetrzymywanie piłki przez Cabaja. Wszystko zgodnie z przepisami i jedyny mankament, że 90% sędziów by tego nie odgwizdała i nikt by się nie czepiał, że gwizdek milczy. No ale też nikt tam obrońcy Zagłębia nie kazał wyciągać ręki w kierunku piłki, nawet jeżeli to było tylko w ramach opierania się o zawodnika Wisły... (kto w ogóle tą ręką wymachiwał, Hanek?). Tak jak nikt nie kazał Cabajowi przetrzymywać piłki przez kilkanaście sekund.