Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15699
Stary 14.08.2011, 10:18
Człowiek wchodzi z rana na forum Wisły i co widzi? 90% postów panów z Warszawy i Poznania... Nie macie swoich forów? Rozumiem napisać 1, 2 posty, ale Wy zawalacie całe tematy swoimi przemyśleniami i zaczepkami... Idźcie gdzie indziej albo stonujcie trochę...
Odpowiedz cytując