|
Człowiek wchodzi z rana na forum Wisły i co widzi? 90% postów panów z Warszawy i Poznania... Nie macie swoich forów? Rozumiem napisać 1, 2 posty, ale Wy zawalacie całe tematy swoimi przemyśleniami i zaczepkami... Idźcie gdzie indziej albo stonujcie trochę...
|