|
Marciniak i jego asystenci po meczu Ruchu z Koroną nie powinni sędziować meczów na poziomie ekstraklasy, robotę chyba dostał po znajomości bo co sędziuje mecz to zalicza wpadki. Można gdzieś sprawdzić jakie noty wystawili sędziom obserwatorzy?
Powód: ?
Ostatnio edytowane przez Karamazow : 14.08.2011 o godz. 10:20.
|