killzone napisał(a):

Pompuj pompuj, głośniej pęknie.
A co do tej kolejki. Czytam forumke amiczki i co widze. Płacze ze Legia i Wisla jednak nie puchną mimo gry w pucharach. A czym jest to spowodowane? Ano oczywiscie warszawsko-krakowskim lobby, ktory nie pozwoli zeby i Legia i Wisła meczyły bule w srodku stawki. Oczywiscie jako przyklad tego ichnego "lobby" jest wczorajszy wasz karny
|
a ja poczytałem forum panienek i śmieją się z frekwencji na meczu z Zaglębiem .. podobno były puste trybuny, a tyle osób to oni na swoim stadionie nawet nie zobaczą
