Ivory1906 napisał(a):

"Drużyna myśli o meczu w Lidze Mistrzów, a Ty pewnie jeszcze o nowym kontrakcie?
- Z tego co wiem, to rozmowy zostały zerwane, więc gram na starym kontrakcie i nowego raczej nie podpiszę."
Ciekawe czy dalej beda prowadzone rozmowy...?
|
Czym Wy się przejmujecie? Z Maorem też już mamy przedłużać kontrakt, bo jeszcze 2 lata i z Webstera skorzysta?