Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50981
Stary 14.08.2011, 09:52
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
"Drużyna myśli o meczu w Lidze Mistrzów, a Ty pewnie jeszcze o nowym kontrakcie?
- Z tego co wiem, to rozmowy zostały zerwane, więc gram na starym kontrakcie i nowego raczej nie podpiszę."

Ciekawe czy dalej beda prowadzone rozmowy...?

Czym Wy się przejmujecie? Z Maorem też już mamy przedłużać kontrakt, bo jeszcze 2 lata i z Webstera skorzysta?
Odpowiedz cytując