Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12696
Stary 14.08.2011, 09:51
być może chodzi o sumę odstępnego, o ile się nie myle Małecki ma 2 miliony euro a Wisła a na pewno by chciała za niego dostać więcej .. nie jestem pewien ale przy poprzednim kontrakcie to też było małą przeszkodą przy podpisywaniu
Odpowiedz cytując