arsfan90 napisał(a):

|
Mnie tylko zastanawia co Małecki miał na myśli mówiąc, że rozmowy na temat nowego kontraktu zostały zerwane? Czyżby chciał opuścić klub na zasadzie prawa Webstera? W sumie takie postępowanie bardzo do niego pasuje...
|
Mógłbyś rozwinąć swoją myśl - "do niego pasuje". Co miałeś na myśli?