Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12690
Stary 14.08.2011, 08:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W każdej innej dziedzinie życia , zarabiasz tyle ile sobie wynegocjujesz ( prywatne przedsiębiorstwa) . To że inni zarabiają więcej , znaczy ni mniej ni więcej że mają lepszych managerów .

Małecki podpisał bodajże 2 lata temu kontakt na takich warunkach i niech teraz się z niego wywiązuje jak najlepszą grą . Podwyżka była inicjatywą klubu . Jeśli Małecki odmawia nowego kontraktu to tylko sygnał że świtają mu w głowie zagraniczne wojaże .
Wywiązuję się czyż nie? Uważasz ze olewa mecze? Ja bym powiedział ze wręcz odwrotnie.

A to ze zgodnie z prawem Webstera za rok odejdzie za pół darmo to problem klubu, nie jego. Klub chce uniknąć sytuacji jak z Kokoszką (pamiętasz?). Dlatego proponuje mu podwyżkę, i ewentualnie później sprzeda za przyzwoitą kasę. Jeśli się z Patrykiem nie dogadają to odejdzie za równowartość swojego kontraktu który mu został. Rocznie zarabia grosze (jak na warunki płac w Wiśle czyli 90 tysięcy euro). Masz już odpowiedź. Więc po co ten "nauczycielski" ton i tekst o jakimś wykazywaniu się? Wykazać to się musi Jirsak czy po 4 latach warto mu cokolwiek proponować czy też pożegnać po sezonie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując