Ogryzek napisał(a):

|
Choćby dlatego ze jest najgorzej zarabiającym piłkarzem z pierwszej 11 - a mimo wszystko jest jednym z kilku najważniejszych kopaczy drużyny.
|
W każdej innej dziedzinie życia , zarabiasz tyle ile sobie wynegocjujesz ( prywatne przedsiębiorstwa) . To że inni zarabiają więcej , znaczy ni mniej ni więcej że mają lepszych managerów .
Małecki podpisał bodajże 2 lata temu kontakt na takich warunkach i niech teraz się z niego wywiązuje jak najlepszą grą . Podwyżka była inicjatywą klubu . Jeśli Małecki odmawia nowego kontraktu to tylko sygnał że świtają mu w głowie zagraniczne wojaże .