irman napisał(a):

|
Gratulacje. W całym meczu nie stworzyliśmy żadnej sytuacji do strzelenia gola. Nie wiem skąd pochwały dla Garguły. Jeżeli tak ma wyglądać zawodnik w formie, to jak wygląda bez formy? Nie da się ich oglądać w lidze. Żeby grać w LM chyba trzeba zdobywać mistrzostwo. Z taką kopaniną w tym roku już nam się chyba nie upiecze.
|
Chyba tak zle nie zagral skoro w Lidze+ zostal wybrany graczem meczu. To dopiero 3 kolejka była - nie ma sie jeszcze nad czym rozżalac. W fazie grupowej bedzie 6 spotkan wiec mysli beda rozlozone a tak sa jeszcze eliminacje europejskie i wszystko sie skupia na APOEL-u. Cala Polska patrzy na Tych pilkarzy wiec sie nie dziwcie, ze w lidze prezentuja sie gorzej majac w glowie srodowy mecz. W sumie to tylko 1 połowa była słaba - mielismy 0 celnych strzałow a Zagłebie 2. Po koncowym gwizdku my mielismy 4 celne a Zagłebie 3 celne, posiadanie pilki tez po naszej stronie wiec nie do konca było tak zle.