Wyświetl pojedynczy post
jacula
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 14.08.2011, 06:18
dla mnie ten mecz Wisły to było jak rzyganie po kacu? z czym do LM ? oni grają bez ładu i składu chyba coraz gorzej zamiast z meczu na mecz lepiej...
Odpowiedz cytując