Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 14.08.2011, 05:19
Od momentu kiedy do Wisły przyszedł Jaliens myslalem ze bedziemy miec swietnego obrońce.niestety.mylilem sie.chłopak popełnia tyle błędów ze na tak klasowego zawodnika to jest do przesady.a te nieporozumienia z Pareiko.... Wisła w tym meczu miala wiecej szczescia niz rozumu.gdybysmy po pierwszych 15 min przegrywali 2-0 nie moglibysmy miec do nikogo pretensji.obrona naprawde ma duzo duzo szczescia.ale z takim zespolem jak APOEL napewno miec nie bedzie.

chcialem jeszcze nawiazac do ustawienia Wisły. z jak słabym zespolem Wisła musi grac zeby wystawic np w pomocy dwoch ofensywnych pomocników tj Garguła i Melikson.w ofensywie ostatnio spisujemy sie marnie.mysle ze Guła z Meleiksonem mogli by wspolnie to rozkrecic.non stop gramy dwoma deefensywnymi bo Nuneza za takiego uwazam. Wiem ze z Apoelem zagramy bardzo defensywnie bo juz nasz trener po meczu z Zagłebiem powiedzial ze wynik 0-0 to nie bedzie zly wynik.a ja sie pytam WTF? gramy u siebie.musimy strzelic bramke.zeby miec jaką kolwiek zaliczke przed rewanzem bo na Cyprze bedzie zajebiscie ciezko. jakim ustawieniem My zagramy jak np przyjedzie sredni europejski klub(juz nie mowie o MU,BARCELONIE CZY INTERZE) bez napastnika,z 4 pomocników i 6 w obronie? te czasy kiedy Wisła strzelala mnóstwo bramek juz nie wrócą... niestety
Odpowiedz cytując