|
Nie wiedziałem gdzie napisać, więc może tu będzie ok?
Generalnie ze zdjęciami robicie świetną robotę i oby tak dalej. Jedna rzecz - nie wrzucajcie zdjęć na siłę, na ilość, bo się trafiają czasem takie, że niby ładne kolorki, ale w sumie to w ogóle nie wyostrzone na czymkolwiek, albo i nieostre i rozmazane. (3 strona galerii nikol, 2 i 7)
|