Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2699
Stary 14.08.2011, 01:52
Nie wiedziałem gdzie napisać, więc może tu będzie ok?

Generalnie ze zdjęciami robicie świetną robotę i oby tak dalej. Jedna rzecz - nie wrzucajcie zdjęć na siłę, na ilość, bo się trafiają czasem takie, że niby ładne kolorki, ale w sumie to w ogóle nie wyostrzone na czymkolwiek, albo i nieostre i rozmazane. (3 strona galerii nikol, 2 i 7)
.
Odpowiedz cytując