|
tak jak pisze Robin Hood, jeśli nie podpisze to najpóźniej w lecie odejdzie.. bo później może odejśc za darmo do innego klubu ( prawo webstera )
wg mnie Małecki jest ważną postacią, ale niektórzy robią z niego Boga tylko przez to, że się bardzo utożsamia z klubem .. ale nie znaczy dla drużyny tyle co np Melikson,Sobol,Chavez w tej chwili ..
Małego spokojnie można zastąpić, po jego ew. odejściu nasza gra wyglądałaby dużo lepiej ( co już pokazały mecze kidy go nie było na boisku ) wtedy grała drużyna .. nie jednostki
Małecki w tej chwili zarabia 30 tysięcy miesięcznie !! to starczy mu spokojnie do końca życia na przyzwoitym poziomie, a na pewno klub mu też proponuje podwyżkę
okaże się, czy rzeczywiście ma Wislę w sercu, czy poleci za kasą i nawet klub na nim nie zarobi ( vide kokoszka )
|