Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15690
Stary 13.08.2011, 22:48
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Co ciekawe najniżej w tabeli ze wszystkich pucharowiczów. Generalnie mam na to swoją teorię, od końcówki zeszłego sezonu kiedy to Maaskant nie zrobił nic z tym, że cała Wisła położyła lachę na ostatnie 2-3 mecze. Teraz podobne granie jest, bo obok jest walka o LM, a więc spotkania o niebo ważniejsze. Mam nadzieje, że prędzej czy później na tym minimaliźmie się wywrócicie

Z sędzią to jeszcze nie do końca czaję tego karnego pierwszego, bo Marcniak chyba na poczatek dał.... przywilej korzyści i zaczał patrzeć za piłką w zupełnie innym kierunku niż tam gdzie była ta ręka. Dopiero musiała minąć chwila, by ponownie się odwrócił i dał karnego.

Albo dał przywilej
Albo myślał czy dobrze widział
Albo liniowy mu dał jakiś sygnał elektroniczy (nie wiem czy coś takiego jest).
Daj sobie juz z tym spokoj - wynik poszedl w swiat
Odpowiedz cytując