|
Tak podsumowując mecz:
Najlepsi Iliev, Garguła, Lamey, na przeciwnym biegunie Małecki i Jaliens - ten człowiek NIE POTRAFI zastawiać piłki. Liczę na parę Chavez, Bunoza w kolejnym meczu. Kirm wiadomo - karny. Ale pomijając 11, to całkiem dobra zmiana. Z Bitona będą ludzie - ma chłop charakter, siłę, technikę. Reszta się nie wyróżniała, no może Pareiko - zrobił co zrobić należało.
|