Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 13.08.2011, 21:26
Generalnie to trochę wstyd, że u siebie końcówka to obrona Częstochowy. Chavez odbiór 10/10 ale wyprowadzenie piłki to jest B klasa. Gość ma podać na metr, to wybija na pałę i to dzisiaj powodowało pare razy zagrożenie pod naszą bramką.

Sobolewski elegancko, tylko szybkosciowo juz odstaje. Małecki chaos.pl . Biton poza strzelaniem goli to niczym szczególnym się nie wyróżnia, wręcz słabo. Z tym, że niech tak robi w 27 kolejnych spotkaniach. Garguła sorry, nie ta liga. Kirm padaka. Ważne 3 pkt, zobaczymy co dalej, ale jak Melikson nie zrobi w środę czegoś magicznego znowu, to niestety, ale może być problem .
Odpowiedz cytując