rozarian napisał(a):

|
P.S. @kreseq,tę nieszczęsną dyskusję zaczął 0 22. Ja też się zdenerwowałem,że Górnik wczoraj nie utrzymał remisu,no ale żeby aż tak?
|
Co ja niby zacząłem? Napinkę na jakimś dennym poziomie? Napisałem tylko, że Lubin strasznie frajersko się sam załatwił i że kiedyś miałoby to inną wymowę.
W C+ wszyscy eksperci są za Legią. Szymkowiak i Mielcarski są nawet jej kibolami.