Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15686
Stary 13.08.2011, 21:17
rozarian napisał(a):Wyświetl post
P.S. @kreseq,tę nieszczęsną dyskusję zaczął 0 22. Ja też się zdenerwowałem,że Górnik wczoraj nie utrzymał remisu,no ale żeby aż tak?
Co ja niby zacząłem? Napinkę na jakimś dennym poziomie? Napisałem tylko, że Lubin strasznie frajersko się sam załatwił i że kiedyś miałoby to inną wymowę.

W C+ wszyscy eksperci są za Legią. Szymkowiak i Mielcarski są nawet jej kibolami.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując