Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GrandmasterB
Member
Od: 11.2010
Offline
#
15684
13.08.2011, 21:06
Ten Marciniak jest jakiś nienormalny. Jak na razie sędziował 3 spotkania i podyktował 6 rzutów karnych, z których może jeden nie był naciągany.
http://www.youtube.com/watch?v=s3Z2MlJLd24
GrandmasterB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GrandmasterB
Znajdź inne posty napisane przez GrandmasterB