Paweł napisał(a):

Nie
piszę że nic nie zrobił tylko nie zasłużył na więcej punktów. Nie wyrywaj z kontekstu mojej wypowiedzi i nie przekręcaj kolego. Dostał u mnie 6 czyli dobrze. Za mecz w Kielcach w poprzednim sezonie dałbym mu 9 punktów, albo za mecz z Widzewem. Tak dla porównania. Tutaj nie miał okazji żeby dostać więcej, wg mnie.
Zgoda, jedna sytuacja sam na sam. Czyli za obronę 1 steki 10 punktów? To jakby 5 setek obronił to 50 w skali do 10?
BTW
Mnie nie bawi brak czytania ze zrozumieniem u niektórych.