Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 13.08.2011, 20:58
Paweł napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10..._obronil_.html ale to już jest zasługa Pareiki.

Nie bawią mnie oceny piłkarzy rodem z FM, ale pisząc, że Pareiko nic nie zrobił trochę przesadzasz.
Nie piszę że nic nie zrobił tylko nie zasłużył na więcej punktów. Nie wyrywaj z kontekstu mojej wypowiedzi i nie przekręcaj kolego. Dostał u mnie 6 czyli dobrze. Za mecz w Kielcach w poprzednim sezonie dałbym mu 9 punktów, albo za mecz z Widzewem. Tak dla porównania. Tutaj nie miał okazji żeby dostać więcej, wg mnie.

Zgoda, jedna sytuacja sam na sam. Czyli za obronę 1 steki 10 punktów? To jakby 5 setek obronił to 50 w skali do 10?


BTW
Mnie nie bawi brak czytania ze zrozumieniem u niektórych.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 13.08.2011 o godz. 21:01.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując