|
Ilu sie napina Wislakow na necie? Podobna ilosc. Przestancie pie**** bo az sie niedobrze robi. Wiecznie pokrzywdzeni lub wiecznie napinajacy sie kibice tej czy tamtej druzyny.
Wygraliscie, ok, nic wiecej nie pisze bo sie zacznie. Jak za komuny.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|