Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15679
Stary 13.08.2011, 20:08
Jasne, ta Wisła to zawsze ma karne z kapelusza. W druga strone to na pewno karny byłby prawidłowo podyktowany Czasami myslenie niektorych polskich kibicow powala mnie na kolana
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś tu pisze o karnym z kapelusza?
Akurat nie pisałem o Tobie tylko o internetowych napinaczach, ktorych na onetach, interiach i eurosportach pelno
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 13.08.2011 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując