Jasne, ta Wisła to zawsze ma karne z kapelusza. W druga strone to na pewno karny byłby prawidłowo podyktowany

Czasami myslenie niektorych polskich kibicow powala mnie na kolana
0 22 napisał(a):

|
Czy ktoś tu pisze o karnym z kapelusza?
|
Akurat nie pisałem o Tobie tylko o internetowych napinaczach, ktorych na onetach, interiach i eurosportach pelno