Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15678
Stary 13.08.2011, 20:07
Niekoniecznie, bo kiksy, błędne decyzje, kopnięcie w ziemię i cała reszta to faktycznie nieudolność. Natomiast wyskoczenie z ręką na baczność we własnym polu karnym czy ostry faul bramkarza na skraju pola karnego w otoczeniu dwóch właśnych obrońców to jest szczyt. Może i nieudolność, ale niecałe 10 lat temu druk jak nic
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując