Wyświetl pojedynczy post
Dasqez
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 13.08.2011, 19:34
Cieszy wynik, gra trochę mniej. Rozumiem, że zbroimy się na LM, dlatego wynik lepszy od stylu. Kilka błędów w defensywie, szczególnie te dwa nieporozumienia pomiędzy Jaliensem a Pareiko raziły. Brawo Łukasz Garguła, pokazał się z naprawdę dobrej strony zastępując Maora, którego trzymamy na Apoel. Szkoda Kirma, mógł się przełamać a tak niemoc trwa nadal. Dudu pozytywnie. Ale nie oszukujmy się. W głowach już Apoel i batalia o fazę drużynową. Liga schodzi na drugi plan i to widać.
Odpowiedz cytując